Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41252B9827M
Tono Tono
Maori
668438Ataata B41252B9827MEPCOS
B41252B9827M
I roto i te taonga
520+
  • Tau Wae
    B41252B9827M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.000" Dia (25.40mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.51A @ 120Hz
  • Ētahi Ingoa
    B41252B9827M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    820µF