Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41252C6478M007
Tono Tono
Maori
B41252C6478M007
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B41252C6478M007
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP-IN
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    50V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.87A @ 120Hz
  • Ētahi Ingoa
    B41252C6478M 7
    B41252C6478M7
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    44 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    4700µF