Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41605B8568M2
Tono Tono
Maori
B41605B8568M2
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B41605B8568M2
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Raupapa
    B41605
  • Ripple Current @ High Frequency
    9.8A @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Ētahi Ingoa
    B41605B8568M 2
    B41605B8568M002
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Hapa
    11 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    13 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5600µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    5600µF