Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41827B7228M
Tono Tono
Maori
B41827B7228M
  • Tau Wae
    B41827B7228M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2200UF 20% RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Raupapa
    B41827
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.81A @ 120Hz
  • Ētahi Ingoa
    B41827B7228M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    2200µF