Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41828A2108M
Tono Tono
Maori
B41828A2108M
  • Tau Wae
    B41828A2108M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    6.3V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    B41828
  • Ripple Current @ Low Frequency
    454mA @ 120Hz
  • Ētahi Ingoa
    B41828A2108M000
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1000µF