Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41828A7228M
Tono Tono
Maori
B41828A7228M
  • Tau Wae
    B41828A7228M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    B41828
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.403A @ 120Hz
  • Ētahi Ingoa
    B41828A7228M000
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2200µF