Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41856C5477M000
Tono Tono
Maori
B41856C5477M000
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
12000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B41856C5477M000
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    B41856
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.3A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B41856C5477M
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    55 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    470µF