Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41858C3188M
Tono Tono
Maori
5731721Ataata B41858C3188MEPCOS
B41858C3188M
I roto i te taonga
6000+
  • Tau Wae
    B41858C3188M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    B41858
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.202A @ 100kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B41858C3188M000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Hapa
    62 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    73 mOhm @ 10kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 73 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1800µF