Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41858D7338M
Tono Tono
Maori
B41858D7338M
I roto i te taonga
1200+
  • Tau Wae
    B41858D7338M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    B41858
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.539A @ 100kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B41858D7338M000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Hapa
    20 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    21 mOhm @ 10kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 21 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    3300µF