Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41868A4337M
Tono Tono
Maori
B41868A4337M
  • Tau Wae
    B41868A4337M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUMINUM
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Raupapa
    B41868
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    800 mOhm @ 120Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 800 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 150°C
  • Te kaha
    330µF