Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41868W7108M
Tono Tono
Maori
B41868W7108M
  • Tau Wae
    B41868W7108M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    B41868
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.475A @ 100kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B41868W7108M000
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    49 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    52 mOhm @ 10kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 52 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
  • Te kaha
    1000µF