Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41888C8157M
Tono Tono
Maori
2373762Ataata B41888C8157MEPCOS
B41888C8157M
I roto i te taonga
12000+
  • Tau Wae
    B41888C8157M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    474mA @ 100kHz
  • Ētahi Ingoa
    B41888C8157M000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Hapa
    279 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    308 mOhm @ 10kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 308 mOhm @ 10kHz 7000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    150µF