Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41888D4478M
Tono Tono
Maori
B41888D4478M
I roto i te taonga
1800+
  • Tau Wae
    B41888D4478M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.2A @ 100kHz
  • Ētahi Ingoa
    B41888D4478M000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Hapa
    21 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    23 mOhm @ 10kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 23 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    4700µF