Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41895B5278M
Tono Tono
Maori
B41895B5278M
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    B41895B5278M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    B41895
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.86A @ 100kHz
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Ētahi Ingoa
    B41895B5278M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Hapa
    26 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    29 mOhm @ 10kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    2700µF