Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41896C3109M
Tono Tono
Maori
B41896C3109M
I roto i te taonga
1500+
  • Tau Wae
    B41896C3109M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    B41896
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.23A @ 100kHz
  • Ētahi Ingoa
    B41896C3109M000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Hapa
    16 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    48 mOhm @ 120Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    10000µF