Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41896C7397M
Tono Tono
Maori
B41896C7397M
I roto i te taonga
4200+
  • Tau Wae
    B41896C7397M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Raupapa
    B41896
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.82A @ 100kHz
  • Ētahi Ingoa
    B41896C7397M000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 125°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Hapa
    55 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    389 mOhm @ 120Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 389 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    390µF