Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43082B9685M
Tono Tono
Maori
B43082B9685M
  • Tau Wae
    B43082B9685M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Raupapa
    B43082
  • Ripple Current @ High Frequency
    240mA @ 100kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    6.8µF