Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43231A337M
Tono Tono
Maori
307515
B43231A337M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
640+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B43231A337M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    315V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    B43231
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.73A @ 120Hz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43231A 337M
    B43231A0337M000
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    330µF