Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43231E2128M
Tono Tono
Maori
4716027Ataata B43231E2128MEPCOS
B43231E2128M
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43231E2128M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.74A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.797A @ 20kHz
  • Ētahi Ingoa
    B43231E2128M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    1200µF