Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43252B2337M
Tono Tono
Maori
B43252B2337M
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B43252B2337M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    B43252
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.13A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.752A @ 20kHz
  • Ētahi Ingoa
    B43252B2337M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF