Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43252C1827M
Tono Tono
Maori
B43252C1827M
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B43252C1827M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    B43252
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.02A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.131A @ 20kHz
  • Ētahi Ingoa
    B43252C1827M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    820µF