Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43255E2277M
Tono Tono
Maori
B43255E2277M
I roto i te taonga
520+
  • Tau Wae
    B43255E2277M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.000" Dia (25.40mm)
  • Raupapa
    B43255
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.13A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.752A @ 20kHz
  • Ētahi Ingoa
    B43255E2277M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    270µF