Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43501A477M87
Tono Tono
Maori
B43501A477M87
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43501A477M87
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.58A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43501A 477M 87
    B43501A0477M087
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    340 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    280 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 280 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    470µF