Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43501A9687M002
Tono Tono
Maori
B43501A9687M002
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43501A9687M002
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.33A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Ētahi Ingoa
    B43501A9687M 2
    B43501A9687M2
    B43501A9687M2-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    160 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    100 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    680µF