Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43501B3567M80
Tono Tono
Maori
B43501B3567M80
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B43501B3567M80
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    385V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.76A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43501B3567M 80
    B43501B3567M080
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    190 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    120 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    560µF