Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43501B5277M
Tono Tono
Maori
B43501B5277M
I roto i te taonga
520+
  • Tau Wae
    B43501B5277M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.77A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43501B5277M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    590 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    490 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 490 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    270µF
  • Nga tono
    General Purpose
B43501B5277M62
B43501B5277M62
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP