Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43501C9397M80
Tono Tono
Maori
B43501C9397M80
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43501C9397M80
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.15A @ 100Hz
  • Ētahi Ingoa
    B43501C9397M 80
    B43501C9397M080
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    280 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    170 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    390µF