Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43501F2108M87
Tono Tono
Maori
B43501F2108M87
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B43501F2108M87
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.93A @ 100Hz
  • Ētahi Ingoa
    B43501F2108M 87
    B43501F2108M087
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    130 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    100 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    1000µF