Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43504F2158M82
Tono Tono
Maori
B43504F2158M82
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B43504F2158M82
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    B43504
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.32A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Ētahi Ingoa
    B43504F2158M 82
    B43504F2158M082
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    120 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    2.055" (52.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    100 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 100 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1500µF