Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43508B2158M80
Tono Tono
Maori
B43508B2158M80
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43508B2158M80
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    B43508
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.25A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43508B2158M 80
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    110 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.465" (37.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    75 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 75 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1500µF