Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43508C5187M2
Tono Tono
Maori
B43508C5187M2
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B43508C5187M2
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    B43508
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.01A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43508C5187M 2
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    960 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    680 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 680 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    180µF