Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43508C9277M
Tono Tono
Maori
B43508C9277M
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B43508C9277M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.13A @ 100Hz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    640 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    460 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 460 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    270µF
  • Nga tono
    General Purpose
B43508C9227M87
B43508C9227M87
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Kaihanga: EPCOS
B43508C9277M007
B43508C9277M007
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Kaihanga: EPCOS
B43508C9277M2
B43508C9277M2