Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43508E2188M80
Tono Tono
Maori
B43508E2188M80
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43508E2188M80
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.75A @ 100Hz
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43508E2188M 80
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    90 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    2.055" (52.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    65 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1800µF