Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43510B6567M80
Tono Tono
Maori
B43510B6567M80
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
132+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B43510B6567M80
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    B43510
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.33A @ 100Hz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Ētahi Ingoa
    B43510B6567M080
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.984" (25.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    280 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    2.843" (72.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    200 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 200 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    560µF