Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43510B9128M080
Tono Tono
Maori
B43510B9128M080
I roto i te taonga
132+
  • Tau Wae
    B43510B9128M080
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    B43510
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.54A @ 100Hz
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    B43510B9128M 80
    B43510B9128M80
    B43510B9128M80-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.984" (25.00mm)
  • Hapa
    65 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    3.236" (82.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    55 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 55 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    1200µF