Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43515A5567M080
Tono Tono
Maori
B43515A5567M080
I roto i te taonga
144+
  • Tau Wae
    B43515A5567M080
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    B43515
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.47A @ 100Hz
  • Packaging
    Tray
  • Ētahi Ingoa
    B43515A5567M 80
    B43515A5567M80
    B43515A5567M80-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.886" (22.50mm)
  • Hapa
    330 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    2.638" (67.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    270 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 270 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    560µF