Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43540B5127M
Tono Tono
Maori
B43540B5127M
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B43540B5127M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.21A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43540B5127M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    1.14 Ohms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    800 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 800 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    120µF
  • Nga tono
    General Purpose
B43540B5107M67
B43540B5107M67
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Kaihanga: EPCOS
B43540B5127M62
B43540B5127M62
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Kaihanga: EPCOS
B43540B5127M7
B43540B5127M7