Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43540F2128M80
Tono Tono
Maori
B43540F2128M80
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43540F2128M80
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    B43540
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.43A @ 100Hz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43540F2128M 80
    B43540F2128M080
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    75 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.661" (42.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    60 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    1200µF