Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43544F2108M002
Tono Tono
Maori
2047912Ataata B43544F2108M002EPCOS
B43544F2108M002
I roto i te taonga
320+
  • Tau Wae
    B43544F2108M002
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    B43544
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.11A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Ētahi Ingoa
    B43544F2108M 2
    B43544F2108M 2
    B43544F2108M2-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    100 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    70 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 70 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1000µF