Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43547B5337M062
Tono Tono
Maori
B43547B5337M062
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43547B5337M062
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    B43547
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.18A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Ētahi Ingoa
    B43547B5337M 62
    B43547B5337M62
    B43547B5337M62-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
  • Life @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    230 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    230 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 230 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF