Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43584A4828M003
Tono Tono
Maori
6169191Ataata B43584A4828M003EPCOS
B43584A4828M003
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
18+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B43584A4828M003
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    350V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Raupapa
    B43584
  • Ripple Current @ Low Frequency
    21A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Ētahi Ingoa
    B43584A4828M 3
    B43584A4828M 3
    B43584A4828M3-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Life @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    1.248" (31.70mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    5.728" (145.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    23 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    8200µF