Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43584A5688M3
Tono Tono
Maori
B43584A5688M3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
24+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B43584A5688M3
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Raupapa
    B43584
  • Ripple Current @ Low Frequency
    20.1A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Ētahi Ingoa
    B43584A5688M003
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Life @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    1.248" (31.70mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    19 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    8.728" (221.70mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    16 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    6800µF