Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43601A9687M60
Tono Tono
Maori
784198
B43601A9687M60
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
320+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B43601A9687M60
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    B43601
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.09A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43601A9687M060
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    220 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    160 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 160 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    680µF