Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43640C9477M000
Tono Tono
Maori
4091569Ataata B43640C9477M000EPCOS
B43640C9477M000
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43640C9477M000
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.61A @ 100Hz
  • Ētahi Ingoa
    B43640C9477M
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    360 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    240 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 240 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    470µF