Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43858C4225M
Tono Tono
Maori
B43858C4225M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
12000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B43858C4225M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    350V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    B43858
  • Ripple Current @ High Frequency
    100mA @ 100kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B43858C4225M000
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2.2µF