Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43867A2107M
Tono Tono
Maori
B43867A2107M
I roto i te taonga
2400+
  • Tau Wae
    B43867A2107M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    B43867
  • Ripple Current @ Low Frequency
    495mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    742mA @ 100kHz
  • Ētahi Ingoa
    B43867A2107M000
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 140°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 140°C
  • Te kaha
    100µF