Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Taputapu Taiao - Nga Natura NTC > B57550G0502F002
Tono Tono
Maori
B57550G0502F002
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B57550G0502F002
  • Whakaahuatanga
    THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
  • Raupapa
  • Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C
    5k
  • Te Tangata Tangata
    ±1%
  • Mana - Max
    32mW
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Bead, Glass
  • Ētahi Ingoa
    B57550G 502F 2
    B57550G502F2
    B57550G502F2-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 200°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Length - Wire Wire
    2.80" (71.00mm)