Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Taputapu Taiao - Nga Natura NTC > B57620C0102K062
Tono Tono
Maori
5616529Ataata B57620C0102K062EPCOS
B57620C0102K062
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    B57620C0102K062
  • Whakaahuatanga
    THERMISTOR NTC 1KOHM 3420K 0805
  • Raupapa
  • Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C
    1k
  • Te Tangata Tangata
    ±10%
  • Mana - Max
    210mW