Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Taputapu Taiao - Nga Natura NTC > B57864S0502F040
Tono Tono
Maori
B57864S0502F040
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    B57864S0502F040
  • Whakaahuatanga
    THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
  • Raupapa
  • Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C
    5k
  • Te Tangata Tangata
    ±1%
  • Mana - Max
    60mW
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Bead, Glass
  • Ētahi Ingoa
    B57864S 502F 40
    B57864S502F40
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Length - Wire Wire
    1.71" (43.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    NTC Thermistor 5k Bead, Glass
  • B25 / 85
  • B25 / 75
    3988K
  • B0 / 50
  • B Te Uara Tohu
    ±1%