Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Pūrere Mataora - Prm Thermistors > B59100C0130A070
Tono Tono
Maori
398048Ataata B59100C0130A070EPCOS
B59100C0130A070
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B59100C0130A070
  • Whakaahuatanga
    THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Raupapa
    B59100
  • Te Tangata Tangata
  • Resistance @ 25 ° C
    100 Ohms
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    B59100C 130A 70